  • 36501J033JTDG
36501J033JTDG
advertisement
Manufacturer No:
36501J033JTDG
Manufacturer:
TE Connectivity
HK JDW NO:
785-36501J033JTDG
Package:
Datasheet:
36501J033JTDG
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
36501J033JTDG
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Number of Pins
    2
  • Packaging
    Cut Tape
  • ECCN Code
    EAR99
  • Resistance
    220mOhm
  • HTS Code
  • Case Code (Metric)
    1608
  • Case Code (Imperial)
    0603
  • Inductance
    33 nH
  • Max DC Current
    600mA
  • Frequency - Self Resonant
    900MHz
  • Inductor Type
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • Q Factor
    25
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    220mOhm
  • Inductance Tolerance
    5%
  • Width
    1.12mm