  • 403I35E32M00000
403I35E32M00000
advertisement
Manufacturer No:
403I35E32M00000
HK JDW NO:
221-403I35E32M00000
Datasheet:
403I35E32M00000
Step5Bar-code shipping tag
403I35E32M00000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Frequency
    32MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Operating Frequency
    32MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    20pF
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm