  • 415-0003-MM750
415-0003-MM750
advertisement
Manufacturer No:
415-0003-MM750
HK JDW NO:
157-415-0003-MM750
Package:
Datasheet:
415-0003-MM750
Description:
CBL ASSY SMB PLUG RG316 29.53"
Step5Bar-code shipping tag
415-0003-MM750
  • Color
    Black
  • Gender
    Female to Female
  • Style
    SMB to SMB
  • Cable Type
    RG-316
  • Impedance
    50Ohms
  • Cable Length
    750mm
  • Frequency (Max)
    4GHz
  • 1st Connector
    SMB Plug Female Socket
  • 2nd Connector
    SMB Plug Female Socket
  • Length
    29.53 750.00mm