  • 415-0030-MM150
415-0030-MM150
advertisement
Manufacturer No:
415-0030-MM150
HK JDW NO:
157-415-0030-MM150
Package:
Datasheet:
415-0030-MM150
Description:
CBL ASSY SMA PLUG RG316 5.906"
Step5Bar-code shipping tag
415-0030-MM150
  • Color
    White
  • Gender
    Male to Male
  • Style
    SMA to SMA
  • Cable Type
    RG-316
  • Impedance
    50Ohms
  • Cable Length
    150mm
  • Frequency (Max)
    12.4GHz
  • 1st Connector
    SMA Male Plug
  • 2nd Connector
    SMA Male Plug, Right Angle
  • Length
    5.906 150.00mm