  • 416F38413ALT
416F38413ALT
advertisement
Manufacturer No:
416F38413ALT
HK JDW NO:
221-416F38413ALT
Datasheet:
416F38413ALT
Step5Bar-code shipping tag
416F38413ALT
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
  • Frequency
    38.4MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    12pF
  • Frequency Tolerance
    ±10ppm
  • Height Seated (Max)
    0.018 0.45mm