  • 4420P-T06-470/181
4420P-T06-470/181
advertisement
Manufacturer No:
4420P-T06-470/181
HK JDW NO:
103-4420P-T06-470/181
Package:
20-SOIC (0.295, 7.50mm Width)
Datasheet:
4420P-T06-470/181
Description:
Res Thick Film NET 47 Ohm/180 Ohm 2% 2W ±250ppm/C/±100ppm/C Molded 20-Pin SOL Gull Wing SMD
Step5Bar-code shipping tag
4420P-T06-470/181
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Package / Case
    20-SOIC (0.295, 7.50mm Width)
  • Number of Pins
    20
  • Operating Temperature
    10°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.510Lx0.295W 12.95mmx7.50mm
  • Resistance
    47Ohm
  • Voltage - Rated
    25V
    4420P
  • Number of Channels
    8
  • ESD Protection
  • Values
    R = 47Ohms, C = 180pF
  • Resistance - Channel (Ω)
    47
  • Height
    0.114 2.90mm