  • 445W25G30M00000
445W25G30M00000
advertisement
Manufacturer No:
445W25G30M00000
HK JDW NO:
221-445W25G30M00000
Datasheet:
445W25G30M00000
Step5Bar-code shipping tag
445W25G30M00000
  • Operating Temperature
    0°C~50°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Additional Feature
    AT-CUT CRYSTAL; TAPE AND REEL
  • HTS Code
  • Frequency
    30MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Operating Frequency
    30MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    30Ohm
  • Load Capacitance
    30pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±20ppm
  • Height Seated (Max)
    0.053 1.35mm