  • 44A0111-22-3-MX
44A0111-22-3-MX
advertisement
Manufacturer No:
44A0111-22-3-MX
HK JDW NO:
798-44A0111-22-3-MX
Package:
Datasheet:
44A0111-22-3-MX
Step5Bar-code shipping tag
44A0111-22-3-MX
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Jacket (Insulation) Material
    Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
  • Operating Temperature
    -65°C~150°C
  • Wire Gauge
    22 AWG
  • Voltage
    600V
  • Jacket Color
    Orange
  • Conductor Strand
    19/34
  • Jacket (Insulation) Diameter
    0.047 (1.19mm)
  • Jacket (Insulation) Thickness
    0.0031 0.080mm