  • 4569AB01H03937
4569AB01H03937
advertisement
Manufacturer No:
4569AB01H03937
Manufacturer:
Laird Technologies EMI
HK JDW NO:
445-4569AB01H03937
Package:
Datasheet:
Description:
01H FOF GASKET, RETANGULAR, 0.5M
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
4569AB01H03937
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Material
  • Shape
    Rectangle
  • Mfr
    Laird Technologies EMI
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 70°C
  • Series
  • Type
    Fabric Over Foam
  • Plating
  • Attachment Method
    Adhesive
  • Shelf Life
  • Storage/Refrigeration Temperature
  • Shelf Life Start
  • Height
    0.020" (0.51mm)
  • Length
    39.370" (1.00m)
  • Width
    0.196" (4.98mm)