  • 4602ABX1G03937
4602ABX1G03937
advertisement
Manufacturer No:
4602ABX1G03937
Manufacturer:
Laird Technologies EMI
HK JDW NO:
445-4602ABX1G03937
Package:
Datasheet:
Description:
X1G FOF GASKET, RETANGULAR, 2.0M
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
4602ABX1G03937
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Material
  • Shape
    Rectangle
  • Mfr
    Laird Technologies EMI
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 70°C
  • Series
  • Type
    Fabric Over Foam
  • Plating
  • Attachment Method
    Adhesive
  • Shelf Life
  • Storage/Refrigeration Temperature
  • Shelf Life Start
  • Height
    0.080" (2.03mm)
  • Length
    39.370" (1.00m)
  • Width
    0.236" (5.99mm)