  • 500DLBC200M000ACH
500DLBC200M000ACH
advertisement
Manufacturer No:
500DLBC200M000ACH
HK JDW NO:
715-500DLBC200M000ACH
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
500DLBC200M000ACH
Step5Bar-code shipping tag
500DLBC200M000ACH
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    0°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.157Lx0.126W 4.00mmx3.20mm
    2 (1 Year)
  • Number of Terminations
    6
  • Type
    XO (Standard)
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    200MHz
  • Frequency Stability
    ±250ppm
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    16.5mA
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Operating Frequency
    200MHz
  • Power Supplies
    2.5V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    1.9mA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm