  • 500DSAB20M0000ACF
500DSAB20M0000ACF
advertisement
Manufacturer No:
500DSAB20M0000ACF
HK JDW NO:
715-500DSAB20M0000ACF
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
500DSAB20M0000ACF
Step5Bar-code shipping tag
500DSAB20M0000ACF
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency
    20MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    16.5mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    10.7mA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Packaging
    Bag
  • Size / Dimension
    0.157Lx0.126W 4.00mmx3.20mm