  • 500SAAA12M0028ACFR
500SAAA12M0028ACFR
advertisement
Manufacturer No:
500SAAA12M0028ACFR
HK JDW NO:
715-500SAAA12M0028ACFR
Step5Bar-code shipping tag
500SAAA12M0028ACFR
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.157Lx0.126W 4.00mmx3.20mm
    XO (Standard)
  • Additional Feature
    TRI-STATE; OUTPUT ENABLE FUNCTION; TAPE AND REEL
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    12.0028MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • Current - Supply (Max)
    24mA
  • Physical Dimension
    4.0mm x 3.2mm x 0.9mm
  • Operating Frequency
    12.0028MHz
  • Symmetry-Max
    54/46%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    10.7mA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm