  • 500SAAA70M0000ACF
500SAAA70M0000ACF
advertisement
Manufacturer No:
500SAAA70M0000ACF
HK JDW NO:
715-500SAAA70M0000ACF
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
500SAAA70M0000ACF
Step5Bar-code shipping tag
500SAAA70M0000ACF
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.157Lx0.126W 4.00mmx3.20mm
    3 (168 Hours)
  • Number of Terminations
    4
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    70MHz
  • Frequency Stability
    ±150ppm
  • Current - Supply (Max)
    24mA
  • Physical Dimension
    4.0mm x 3.2mm x 0.9mm
  • Operating Frequency
    70MHz
  • Symmetry-Max
    54/46%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    10.7mA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm