  • 500SAAB144M000ACF
500SAAB144M000ACF
advertisement
Manufacturer No:
500SAAB144M000ACF
HK JDW NO:
715-500SAAB144M000ACF
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
500SAAB144M000ACF
Step5Bar-code shipping tag
500SAAB144M000ACF
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Packaging
    Bag
  • Size / Dimension
    0.157Lx0.126W 4.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    144MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • Current - Supply (Max)
    24mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    10.7mA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm