  • 500SAAD3M58000ACFR
500SAAD3M58000ACFR
advertisement
Manufacturer No:
500SAAD3M58000ACFR
HK JDW NO:
715-500SAAD3M58000ACFR
Step5Bar-code shipping tag
500SAAD3M58000ACFR
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.157Lx0.126W 4.00mmx3.20mm
  • Additional Feature
    OUTPUT ENABLE FUNCTION; TAPE AND REEL
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    3.58MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    24mA
  • Physical Dimension
    4.0mm x 3.2mm x 0.9mm
  • Operating Frequency
    3.58MHz
    2ns
  • Symmetry-Max
    54/46%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    1.9mA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm