  • 500SABA12M0000ACH
500SABA12M0000ACH
advertisement
Manufacturer No:
500SABA12M0000ACH
HK JDW NO:
715-500SABA12M0000ACH
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
500SABA12M0000ACH
Step5Bar-code shipping tag
500SABA12M0000ACH
    YES
  • Number of Pins
    4
  • Operating Temperature
    0°C~85°C
  • Packaging
    Bag
  • Published
    2004
  • Size / Dimension
    0.157Lx0.126W 4.00mmx3.20mm
  • Additional Feature
    TRI-STATE; OUTPUT ENABLE FUNCTION; TAPE AND REEL
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    12MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    24mA
  • Operating Frequency
    12MHz
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
    2ns
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.63V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    10.7mA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm