  • 500SABA50M0000ACHR
500SABA50M0000ACHR
advertisement
Manufacturer No:
500SABA50M0000ACHR
HK JDW NO:
715-500SABA50M0000ACHR
Step5Bar-code shipping tag
500SABA50M0000ACHR
  • Operating Temperature
    0°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.157Lx0.126W 4.00mmx3.20mm
    3 (168 Hours)
  • Number of Terminations
    4
  • Type
    XO (Standard)
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    50MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    24mA
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Operating Frequency
    50MHz
  • Power Supplies
    3.3V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    10.7mA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm