  • 500SDBA16M0000ACH
500SDBA16M0000ACH
advertisement
Manufacturer No:
500SDBA16M0000ACH
HK JDW NO:
715-500SDBA16M0000ACH
Package:
4-SMD, No Lead
Datasheet:
500SDBA16M0000ACH
Step5Bar-code shipping tag
500SDBA16M0000ACH
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    0°C~85°C
  • Packaging
    Bag
  • Series
    Si500S
  • Size / Dimension
    0.157Lx0.126W 4.00mmx3.20mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    16MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    SSTL
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    20.2mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    10.7mA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm