  • 501AAA50M0000CAG
501AAA50M0000CAG
advertisement
Manufacturer No:
501AAA50M0000CAG
HK JDW NO:
715-501AAA50M0000CAG
Step5Bar-code shipping tag
501AAA50M0000CAG
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    1.7V~3.6V
  • Frequency
    50MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.6V
  • Load Capacitance
    15pF
  • Max Supply Current
    2.5mA
  • Frequency Tolerance
    0.005%
  • Max Duty Cycle
    55 %
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm