  • 501BAA12M0000BAF
501BAA12M0000BAF
advertisement
Manufacturer No:
501BAA12M0000BAF
Manufacturer:
Silicon Labs
HK JDW NO:
715-501BAA12M0000BAF
Package:
DFN
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
501BAA12M0000BAF
  • Package / Case
    DFN
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    12MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Load Capacitance
    15pF