  • 501HCA14M3181DAG
501HCA14M3181DAG
advertisement
Manufacturer No:
501HCA14M3181DAG
Manufacturer:
Silicon Labs
HK JDW NO:
715-501HCA14M3181DAG
Package:
DFN
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
501HCA14M3181DAG
  • Package / Case
    DFN
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    14.3181MHz
  • Frequency Stability
    20 ppm
  • Load Capacitance
    15pF