  • 501JAA25M0000BAGR
501JAA25M0000BAGR
advertisement
Manufacturer No:
501JAA25M0000BAGR
Manufacturer:
Silicon Labs
HK JDW NO:
715-501JAA25M0000BAGR
Package:
4-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
501JAA25M0000BAGR
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    2 (1 Year)
  • Type
    CMEMS®
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVCMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    4.9mA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2015
  • Series
    Si501
  • Size / Dimension
    0.157Lx0.126W 4.00mmx3.20mm