  • 501KBE25M0000DAG
501KBE25M0000DAG
advertisement
Manufacturer No:
501KBE25M0000DAG
Manufacturer:
Silicon Labs
HK JDW NO:
715-501KBE25M0000DAG
Package:
DFN
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
501KBE25M0000DAG
  • Package / Case
    DFN
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    30 ppm
  • Operating Supply Voltage
    2.5V
  • Load Capacitance
    15pF