  • 501PAA25M0000BAG
501PAA25M0000BAG
advertisement
Manufacturer No:
501PAA25M0000BAG
Manufacturer:
Silicon Labs
HK JDW NO:
715-501PAA25M0000BAG
Package:
DFN
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
501PAA25M0000BAG
  • Package / Case
    DFN
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    25MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.6V
  • Load Capacitance
    15pF