  • 510CBA66M6600AAG
510CBA66M6600AAG
advertisement
Manufacturer No:
510CBA66M6600AAG
HK JDW NO:
715-510CBA66M6600AAG
Datasheet:
510CBA66M6600AAG
Step5Bar-code shipping tag
510CBA66M6600AAG
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    4
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    66.66MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    26mA
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Operating Frequency
    66.66MHz
  • Power Supplies
    3.3V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    18mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm