  • 510EAA50M5000AAGR
510EAA50M5000AAGR
advertisement
Manufacturer No:
510EAA50M5000AAGR
HK JDW NO:
715-510EAA50M5000AAGR
Package:
SMD/SMT
Step5Bar-code shipping tag
510EAA50M5000AAGR
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    e4
  • Number of Terminations
    6
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    50.5MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Operating Frequency
    50.5MHz
  • Operating Supply Voltage
    2.5V
  • Supply Current-Max
    43mA