  • 510JCA199M584BAGR
510JCA199M584BAGR
advertisement
Manufacturer No:
510JCA199M584BAGR
HK JDW NO:
715-510JCA199M584BAGR
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
510JCA199M584BAGR
Step5Bar-code shipping tag
510JCA199M584BAGR
    Select All
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    199.584MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVDS
  • Current - Supply (Max)
    23mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.28mm
  • Operating Frequency
    199.584MHz
  • Rise Time-Max
    0.8ns
  • Fall Time-Max
    0.8ns
  • Symmetry-Max
    52/48%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    18mA
  • Height Seated (Max)
    0.050 1.28mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • JESD-609 Code
    e4
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Voltage - Supply
    1.8V