  • 510SCB19M2000BAG
510SCB19M2000BAG
advertisement
Manufacturer No:
510SCB19M2000BAG
HK JDW NO:
715-510SCB19M2000BAG
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
510SCB19M2000BAG
Step5Bar-code shipping tag
510SCB19M2000BAG
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency
    19.2MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    CMOS
  • Current - Supply (Max)
    26mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    18mA
  • Height Seated (Max)
    0.052 1.33mm