  • 511BCA200M000BAG
511BCA200M000BAG
advertisement
Manufacturer No:
511BCA200M000BAG
HK JDW NO:
715-511BCA200M000BAG
Datasheet:
511BCA200M000BAG
Step5Bar-code shipping tag
511BCA200M000BAG
    YES
  • Weight
    50.008559mg
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    6
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    200MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    23mA
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Operating Frequency
    200MHz
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    18mA
  • Height Seated (Max)
    0.050 1.28mm