  • 511EBA200M000AAG
511EBA200M000AAG
advertisement
Manufacturer No:
511EBA200M000AAG
HK JDW NO:
715-511EBA200M000AAG
Datasheet:
511EBA200M000AAG
Step5Bar-code shipping tag
511EBA200M000AAG
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    200MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVPECL
  • Current - Supply (Max)
    43mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.8mm
  • Operating Frequency
    200MHz
  • Rise Time-Max
    0.565ns
  • Fall Time-Max
    0.565ns
  • Symmetry-Max
    52/48%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    18mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm