  • 511FBA000185BAGR
511FBA000185BAGR
advertisement
Manufacturer No:
511FBA000185BAGR
HK JDW NO:
715-511FBA000185BAGR
Datasheet:
511FBA000185BAGR
Step5Bar-code shipping tag
511FBA000185BAGR
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    185kHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVDS
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    23mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    18mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm