  • 511FBA96M0000BAGR
511FBA96M0000BAGR
advertisement
Manufacturer No:
511FBA96M0000BAGR
HK JDW NO:
715-511FBA96M0000BAGR
Datasheet:
511FBA96M0000BAGR
Step5Bar-code shipping tag
511FBA96M0000BAGR
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency
    96MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    23mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    18mA
  • Height Seated (Max)
    0.052 1.33mm