  • 511FCA160M000AAG
511FCA160M000AAG
advertisement
Manufacturer No:
511FCA160M000AAG
HK JDW NO:
715-511FCA160M000AAG
Datasheet:
511FCA160M000AAG
Step5Bar-code shipping tag
511FCA160M000AAG
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency
    160MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    23mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    18mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm