  • 511FCA50M0000AAG
511FCA50M0000AAG
advertisement
Manufacturer No:
511FCA50M0000AAG
HK JDW NO:
715-511FCA50M0000AAG
Datasheet:
511FCA50M0000AAG
Step5Bar-code shipping tag
511FCA50M0000AAG
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • JESD-609 Code
    e4
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    6
  • Type
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    50MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVDS
  • Current - Supply (Max)
    23mA
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Operating Frequency
    50MHz
  • Power Supplies
    2.5V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    18mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm