  • 511HBA156M250BAGR
511HBA156M250BAGR
advertisement
Manufacturer No:
511HBA156M250BAGR
HK JDW NO:
715-511HBA156M250BAGR
Datasheet:
511HBA156M250BAGR
Step5Bar-code shipping tag
511HBA156M250BAGR
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    156.25MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    HCSL
  • Current - Supply (Max)
    44mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.28mm
  • Operating Frequency
    156.25MHz
  • Rise Time-Max
    0.565ns
  • Fall Time-Max
    0.565ns
  • Symmetry-Max
    52/48%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    18mA
  • Height Seated (Max)
    0.050 1.28mm