  • 511JBA233M333AAG
511JBA233M333AAG
advertisement
Manufacturer No:
511JBA233M333AAG
HK JDW NO:
715-511JBA233M333AAG
Datasheet:
511JBA233M333AAG
Step5Bar-code shipping tag
511JBA233M333AAG
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Published
    2004
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • JESD-609 Code
    e4
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Frequency
    233.333MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    23mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.8mm
  • Operating Frequency
    233.333MHz
  • Rise Time-Max
    0.8ns
  • Fall Time-Max
    0.8ns
  • Symmetry-Max
    52/48%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    18mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm