  • 511JBA67M5000BAGR
511JBA67M5000BAGR
advertisement
Manufacturer No:
511JBA67M5000BAGR
HK JDW NO:
715-511JBA67M5000BAGR
Datasheet:
511JBA67M5000BAGR
Step5Bar-code shipping tag
511JBA67M5000BAGR
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Frequency
    67.5MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    23mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    18mA
  • Height Seated (Max)
    0.052 1.33mm