  • 511JCB200M000BAG
511JCB200M000BAG
advertisement
Manufacturer No:
511JCB200M000BAG
HK JDW NO:
715-511JCB200M000BAG
Datasheet:
511JCB200M000BAG
Step5Bar-code shipping tag
511JCB200M000BAG
    Select All
  • Fall Time-Max
    0.8ns
  • Symmetry-Max
    52/48%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    18mA
  • Height Seated (Max)
    0.050 1.28mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Frequency
    200MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVDS
  • Current - Supply (Max)
    23mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.28mm
  • Operating Frequency
    200MHz