  • 511SCB100M000BAGR
511SCB100M000BAGR
advertisement
Manufacturer No:
511SCB100M000BAGR
HK JDW NO:
715-511SCB100M000BAGR
Datasheet:
511SCB100M000BAGR
Step5Bar-code shipping tag
511SCB100M000BAGR
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • JESD-609 Code
    e4
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    6
  • Type
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Voltage - Supply
    1.8V
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Frequency
    100MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    CMOS
  • Current - Supply (Max)
    26mA
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Operating Frequency
    100MHz
  • Power Supplies
    1.8V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    18mA
  • Height Seated (Max)
    0.050 1.28mm