  • 515ABA80M0000AAG
515ABA80M0000AAG
advertisement
Manufacturer No:
515ABA80M0000AAG
HK JDW NO:
715-515ABA80M0000AAG
Datasheet:
515ABA80M0000AAG
Step5Bar-code shipping tag
515ABA80M0000AAG
    6 Weeks
  • Mount
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    Si515
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    6
  • Type
    VCXO
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    80MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVPECL
  • Current - Supply (Max)
    46mA
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Operating Frequency
    80MHz
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Absolute Pull Range (APR)
    ±80ppm
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm