  • 515ACA144M575AAGR
515ACA144M575AAGR
advertisement
Manufacturer No:
515ACA144M575AAGR
HK JDW NO:
715-515ACA144M575AAGR
Datasheet:
515ACA144M575AAGR
Step5Bar-code shipping tag
515ACA144M575AAGR
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    Si515
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Type
    VCXO
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    144.575MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVPECL
  • Current - Supply (Max)
    46mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Absolute Pull Range (APR)
    ±50ppm
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm