  • 515BAA000123BAGR
515BAA000123BAGR
advertisement
Manufacturer No:
515BAA000123BAGR
HK JDW NO:
715-515BAA000123BAGR
Datasheet:
515BAA000123BAGR
Step5Bar-code shipping tag
515BAA000123BAGR
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Type
    VCXO
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    123kHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVDS
  • Current - Supply (Max)
    26mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Absolute Pull Range (APR)
    ±100ppm
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C