  • 515BAA125M000BAG
515BAA125M000BAG
advertisement
Manufacturer No:
515BAA125M000BAG
HK JDW NO:
715-515BAA125M000BAG
Datasheet:
515BAA125M000BAG
Step5Bar-code shipping tag
515BAA125M000BAG
    Select All
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    125MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVDS
  • Current - Supply (Max)
    26mA
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Operating Frequency
    125MHz
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Absolute Pull Range (APR)
    ±100ppm
  • Height Seated (Max)
    0.052 1.33mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Surface Mount
    YES
  • Weight
    50.008559mg
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    Si515
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm