  • 515CAA98M3040BAGR
515CAA98M3040BAGR
advertisement
Manufacturer No:
515CAA98M3040BAGR
HK JDW NO:
715-515CAA98M3040BAGR
Datasheet:
515CAA98M3040BAGR
Step5Bar-code shipping tag
515CAA98M3040BAGR
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    98.3MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    CMOS
  • Current - Supply (Max)
    29mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Absolute Pull Range (APR)
    ±100ppm
  • Height Seated (Max)
    0.052 1.33mm