  • 515CCA3M58400AAGR
515CCA3M58400AAGR
advertisement
Manufacturer No:
515CCA3M58400AAGR
HK JDW NO:
715-515CCA3M58400AAGR
Datasheet:
515CCA3M58400AAGR
Step5Bar-code shipping tag
515CCA3M58400AAGR
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    3.584MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    CMOS
  • Current - Supply (Max)
    29mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Absolute Pull Range (APR)
    ±50ppm
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm