  • 515CCB24M5760AAG
515CCB24M5760AAG
advertisement
Manufacturer No:
515CCB24M5760AAG
HK JDW NO:
715-515CCB24M5760AAG
Datasheet:
515CCB24M5760AAG
Step5Bar-code shipping tag
515CCB24M5760AAG
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Mounting Type
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    6
  • Type
    VCXO
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    24.576MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    CMOS
  • Current - Supply (Max)
    29mA
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Operating Frequency
    24.576MHz
  • Power Supplies
    3.3V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Absolute Pull Range (APR)
    ±50ppm
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm