  • 530AA000141DG
530AA000141DG
advertisement
Manufacturer No:
530AA000141DG
HK JDW NO:
715-530AA000141DG
Datasheet:
530AA000141DG
Step5Bar-code shipping tag
530AA000141DG
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    141kHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    121mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm