  • 530AC413M825DG
530AC413M825DG
advertisement
Manufacturer No:
530AC413M825DG
HK JDW NO:
715-530AC413M825DG
Datasheet:
530AC413M825DG
Step5Bar-code shipping tag
530AC413M825DG
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    Si530
  • Published
    2004
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    413.825MHz
  • Frequency Stability
    ±7ppm
  • Current - Supply (Max)
    121mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.8mm
  • Operating Frequency
    413.825MHz
  • Rise Time-Max
    0.35ns
  • Fall Time-Max
    0.35ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm