  • 530BA312M500DG
530BA312M500DG
advertisement
Manufacturer No:
530BA312M500DG
HK JDW NO:
715-530BA312M500DG
Datasheet:
530BA312M500DG
Step5Bar-code shipping tag
530BA312M500DG
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Published
    2004
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    6
  • Termination
    SMD/SMT
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    312.5MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVDS
  • Current - Supply (Max)
    98mA
  • Operating Frequency
    312.5MHz
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    75mA
  • Height Seated (Max)
    0.071 1.80mm